V zadnjem vikendu polovično uspešni

Dve zmagi in dva poraza je naše društvo zabeležilo v zadnjem vikendu.

Še naprej dobro igrajo Mladinski in Kadetski igralci obeh »A« ekip. Tako so Kadeti v soboto visoko, v gosteh, premagali domače igralce ECE Triglav. Prav vsi naši igralci so se na tekmi vpisali med strelce, kar pomeni, da ima trener res dolgo klop. Poleg tega so dosegli več kot 100 točk. 63 : 109 je na koncu srečanja kazalo na semaforju. Tudi Mladinci »A« ekipe so igrali na tujem. Na težkem gostovanju v Domžalah so šele v zadnji četrtini rešili vprašanje zmagovalca. Z odlično obrambo so v tem delu tekme dovolili domačinom, da so v 10 minutah, dosegli zgolj 6 točk. Rezultat: 62 : 67 (19:14, 22:18, 15:17, 6:18).

Starejše pionirke so gostile ekipo iz Sežane. Tudi tokrat so bile gostje boljše od naših punc, katere moramo vseeno pohvaliti za borbeno igro. Ponovno se je dokazalo, da se veliko srečanj rešuje v 3. četrtini. Rezultat: 29 : 41 (4:7, 9:6, 6:15, 10:13).

Očitno Mladinski »B« ekipi »Mesarji« ne ležijo. Tudi tokrat so jim morali priznati premoč, čeprav so prvi polčas dobili z 11. točkami naskoka. So pa povsem popustili v zadnji četrtini in zmaga je romala v Sežano. Rezultat: 53 : 61 (17:13, 17:10, 12:16, 7:22).

Nahajate se: Domov Novice V zadnjem vikendu polovično uspešni