Vikend uspešen

Lepe tekme smo odigrali v zadnjem vikendu, saj je samo ena ekipa zabeležila poraz. Kadeti »B« so namreč v Kranju edini izgubili z rezultatom 86 : 54 (20:6, 14:20, 25:16, 27:12).

Kadeti »A« nadaljujejo s prepričljivimi predstavami. Tudi na prvi tekmi, v drugem delu tekmovanja, so z lahkoto premagali ekipo Ljubljana »A« z rezultatom 50 : 97 (23:27, 8:23, 8:24, 11:23). Naši so se mučili samo v prvi četrtini, vse ostale so dobili brez težav.

Starejši pionirji »A« ekipe so gostovali v Kranju. Po dobro odigrani tretji četrtini, katero so dobili v svojo korist z izidom 9 :20, so odnesli zasluženo zmago. Končni rezultat: 66 : 85 (15:26, 21:22, 9:20, 21:17). »B« ekipa je gostila ekipo iz Pivke. Naši so prvi polčas odigrali katastrofalno in uspeli v dvajsetih minutah doseči zgolj 12 točk, medtem ko jih je nasprotnik dosegel 29. Po glavnem odmoru pa kot da je iz slačilnice prišla povsem druga ekipa. Kar 50 točk je dosegla v tem delu igre. V tretji četrtini je samo nakazala, da zna igrati tudi dosti bolje, kot je to demonstrirala v prvem polčasu in nekoliko zmanjšala zaostanek, v zadnjem delu pa so vsi igralci leteli po igrišču. Končni rezultat: 62 : 55 (6:17, 6:12, 20:12, 30:14).

Mladinci »A« ekipe, kateri so zaradi slabše koš razlike stopili stopničko nižje v ligaškem tekmovanju, so gostili ekipo Ilirije. Že po prvem polčasu se je nekako nakazovalo, da bi morala zmaga ostati doma. Po tretji četrtini pa se je že vedelo, da se bo to tudi zgodilo. Končni rezultat: 98 : 41 (24:14, 22:10, 23:5, 29:12).

V napovedniku smo napovedali tekme tudi za ekipo U-13, vendar je bil turnir prestavljen na mesec december.

Nahajate se: Domov Novice Vikend uspešen