Zaključek Notranjsko Primorske lige za U-11

V nedeljo, 10.12.2017, se je zaključila Notranjsko – Primorska  liga v kategoriji U-11. Letos smo prvič sodelovali tudi mi, podmladek ŠD KOŠ Primorska! Vsega skupaj se je odigralo šest turnirjev, na posameznem turnirju pa smo odigrali po dve tekmi. Sami smo dali priložnost za sodelovanje na tekmah prav vsakemu igralcu letnik 2007 in mlajši, torej več kot 30 otrokom. Prav to je za nas največji rezultat sodelovanja v NP ligi U-11! Zaključka, kateri je potekal v Pivki, se je iz naše ekipe udeležilo 19 junakov (ostali žal niso mogli). Seveda smo najbolj navijali za Maja in Lana, katera sta zastopala naš klub na AllStar tekmi! Med šestinami (igralo se je 6 x 6 minut) so se odvijale razne igre, kjer so sodelovali naključno izžrebani igralci vsakega kluba, ter tudi štafetni slalom, kjer so sodelovali prav vsi igralci. Ob koncu prireditve je vsak udeleženec dobil medaljo za sodelovanje v NP ligi. S tem se jih je vzpodbudilo za prihajajočo ligo pod okriljem KZS.

Ob zaključku gre velika zahvala tudi staršem, kateri so svoje/naše junake peljali po turnirjih od Logatca, Ajdovščine, Divače pa vse do Reke na Hrvaškem, .... HVALA iz strani trenerskega štaba U-11. 

Nahajate se: Domov Novice Zaključek Notranjsko Primorske lige za U-11